top of page

Kilka słów o mnie

 

Imię i nazwisko: Marcin Górka
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie
Specjalizacja: Trener personalny, Trener Pływania , Trener Triathlonu

Niektórzy twierdzą ,że najpierw zacząłem pływać ,a dopiero później chodzić i tak już zostało do dziś. Trenuje pływanie od 18 lat, a woda to środowisko w którym czuje się lepiej niż na lądzie. Ciągły głód endorfin zaspokajam kolejnymi wyzwaniami startując w zawodach triathlonowych, maratonach pływackich , maratonach i ultra-maratonach biegowych w terenie płaskim i górzystym.
 
Ogólnie instersuję się każdym rodzajem sportu co doprowadza organizm do szczytu wyczerpania , a psychika bierze górę nad wyczerpanym ciałem , które gdyby nie ona przestało by poruszać się dalej...:)
Jestem trenerem personalnym z dużym doświadczeniem, trenerem pływania, instruktorem gimnastyki sportowej i korekcyjnej oraz zawodowym zawodnikiem od 18 lat.  
Współpracując z klientem biorę pod uwagę maksymalizacje jego efektów, poprzez dostosowanie odpowiedniego doboru ćwiczeń i usług do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Sesje treningowe prowadzone przezemnie w systemie "jeden na jeden" dopasowane są całkowicie do Twoich potrzeb i warunków. Podczas zajęć poznasz bardziej swoje ciało i poprawisz świadomość wykonywanych ćwiczeń. Przy pomocy przenośnego sprzętu zmienię Twój salon w prawdziwy fitness klub, a Tobie dam możliwość odbycia profesjonalnego treningu bez wychodzenia z domu. Stosując mieszankę metod treningowych wykorzystamy minimum przestrzeni w celu uzyskania maksimum efektów.
 
Moje specjalizacje:
  • Trener Personalny
  • Trener Pływania klasy II
  • Instruktor Gimnastyki Sportowej
  • Instruktor Gimnastyki Korekcyjnej
  • Instruktor Piłki Ręcznej
  • Ratownik WOPR
 
Nie wiesz jak pozbyć się paru kilogramów...
chcesz przygotować się do zawodów, nauczyć się pływać, lub nie wiesz jak wykonać trening siłowy nie krzywdząć swojego kręgosłupa... Sprawdz mnie, moje metody treningowe ,a sport stanie się Twoją pasją... Cel jakim teraz jest zrzucenie kilogramów szybko zmienisz na inny... bardziej wymagający :)
 
Chcesz mieć dawkę codziennej motywacji?
znajdz mnie na Facebooku i YouTube - sprawdzaj i oglądaj.
Ikonki portali znajdziesz u góry przy zakładkach menu...
 
Ze sportowym pozdrowieniem
Trener Mgr Marcin Górka
  • c-facebook
  • c-youtube
bottom of page